Przyczepy do transportu koni

 • Apollo Exit Apollo Exit oferuje Państwu wariant z wyjściem z przodu  dla korzyści komfortowych.Wygodna zaleta dla wrażliwych koni.
  2 możliwosci wejścia -przodem i tyłem przyczepy po powierzchni klapy wyjściowej o długości 160cm . Widokowa klapa z gazowymi regulowanymi amortyzatorami stwarza dogodne wejście i wyjście dla konia.Demontowalne, tapicerowane drażki piersiowe i zadnie, oraz ścianki działowe zapewniają plac aby uwolnić obydwa konie, które omyłkowo wyskoczyły ponad High-Grip-gumowy uchwyt (antypaniczny system) i wyprowadzić  przodem.
 • Nowy Artego. Design w najlepszym wydaniu. W niektórych przyczepach widać przyjemność jazdy od pierwszego spojrzenia. Jego ekskluzywny styl i nieostateczna, techniczna elegancja powoduje mocniejsze bicie serca każdego jeźdźcy. Jako nowa przyczepa luksusowej klasy urzeka Artego nie tylko swoim rozmiarem wnętrza, ale i technologią podwozia , oraz wysoką jakością wyposażenia. Nowy Artego jest prawdziwym cudem przestrzeni. Wymiary wewnętrzne łamią wszelkie rekordy. Przy seryjnie produkowanych dużych siodlarniach jest również na życzenie plac na zamykaną garderobę. Każde wyobrażenie cech komfortu i bezpieczeństwa są tutaj połączone w jednym projekcie. Przyczepa, z którą korzysta się z życia od jego pięknych stron.
 • Cosmo PD XXL
  Perfekcyjny i ponadczasowo piękny NOWY!!! Seria siodlarnia + alu-podłoga Seria ta wyróżnia się doborem wysokiej jakości materiałów. Pod względem bezpieczeństwa i komfortu w swojej klasie wyznacza Cosmo nowe kanony. Nowy Cosmo w zakresie konstrukcji jest standardowo wyposażony. Nowo opracowane tworzywo sztuczne wzmacnianego włóknem szklanym z powłoką żywicy, dostępny w kolorze czarnym, czerwonym, niebieskim, srebrnym i niebieskim szary. Jest bardzo solidne, łatwe do czyszczenia i odporne w szczególności na warunki atmosferyczne. Zapewni to długowieczność, łatwość pielęgnacji i zadbany wygląd na stałe. Przy Cosmo XXL cieszcie się dodatkową przestrzenią pomiędzy częściami drążka piersiowego a siodlarnią, jak również sensacyjną wysokością wprowadzenia, praktyczną dla dużych koni .
 • Przyczepa dwukonna
 • Gismo - dodał rozmiar Nowoczesny projekt. Najlepsze materiały. Innowacyjny projekt zawieszenia. Z nową konną Gismo podróżują konie bardziej komfortowo. Dzięki nowo opracowanej generacji bezpieczeństwa podwozia ze złączonym rozstawem osi, drgania zostaną niemal całkowicie stłumione. Przestronne wnętrze daje koniom niepowtarzalny klimat podróży. Elegancki design sprawia niesamowite wrażenie
 • Lexos
  Duży, doskonały, zaskakujący Lexos jest najnowszą przyczepą w klasie luksusowej z jego szlachetnym designem, wyszukanym wyborem materiałowym i przyszłościową techniką podwozia . Z dużymi wejściowymi drzwiami i seryjną siodlarnią, z oświetleniem i ruchomym uchwytem na siodła tworzy Lexos połączenie pomiędzy ekskluzywnym stylem i największą funkcjonalnością. Zaprojektujcie państwo przyczepę Lexos z dostępnym specjalnym wyposażeniem i wybranymi lakierami zewnętrznymi, oraz z państwa osobistym napisem.
  • Odpowietrzniki w przedniej i tylnej części zapewniają optymalną cyrkulację powietrza we wnętrzu przyczepy
  • Wejście komfortowo wykonane, poprzez ekstra duże drzwi o wys. 179 cm, dodatkowo 3 punktowa regulacja otwarcia
 • NOWOŚĆ ROKU 2016 Dłuższa, szersza i wyższa o 10 cm. W standardzie: GRUPA PODŁOGOWA- NOWOŚĆ! Alu- Tec Hightech-POdłoga 15 lat gwarancji na korodowanie podłogi !!!
 • NOWOŚĆ ROKU 2016 Dłuższa, szersza i wyższa o 10 cm. W standardzie: GRUPA PODŁOGOWA- NOWOŚĆ! Alu- Tec Hightech-POdłoga 15 lat gwarancji na korodowanie podłogi !!!
 • Przestronne Moreno proponuje  dużo miejsca między drążkiem  piersiowym a siodlarnią. Poszerzony rozstaw osi- 10 cm. Moreno to nowy standard w dziedzinie budowy nowego modelu z Poliflexowych ścian. Nowo opracowane tworzywo sztuczne wzmacniane włóknem szklanym z powłoką żywicy Dostępny, w kolorze czarnym, srebrno-szarym. Jest bardzo wytrzymały, łatwy w czyszczeniu i odporny zwłaszcza na warunki atmosferyczne, to gwarantuje stabilność jakości, trwałość i długotrwale schludny wygląd.